A Mosonmagyaróvárt fogadta az SZKKA Répcelakon

2019. november 19., 14:52

Rangadóra és újabb győzelemre készült az SZKKA a Mosonmagyaróvár ellen a hétvégén. Marosán György lányai nem is okoztak csalódást, kiváló teljesítménnyel, magabiztos győzelmet arattak.

Vereséggel a háta mögött érkezett Répcelakra az SZKKA és a Mosonmagyaróvár is. Előbbi az MTK-tól, utóbbi pedig a Győrtől kapott ki nagy arányban az előző játéknapon. A mérkőzést Bandelier találata nyitotta. Nagy volt az iram, potyogtak a gólok, állandósulni látszott a kétgólos SZKKA-előny, mígnem a 12. percben kiegyenlített az MTE. Hiába a vendégek időkérése, a félidő hajrájában 4 góllal lógtak meg a vasiak, ám az Óvárnak sikerült 3-ra csökkenteni hátrányát, így 17:14-es állásnál pihenhettek a csapatok. A 2. félidőben beindult az SZKKA-henger, folyamatosan nőtt a 2 csapat közti különbség. Innen már nem volt visszaút a vendégek számára. A szombathelyiek második hazai győzelméhez kétség sem férhetett, hiszen a Mosonmagyaróvár egy másodpercig sem vezetett a rangadón. A végeredmény: SZKKA - Mosonmagyaróvár 32:26.