MNB - 2
MNB

Albacomp - FALCO 92-80

2010. október 20., 16:55
Nem tudta feledtetni szurkolóival a Kecskemét elleni gyenge produkciót a Falco SZOVA KC. Kedden Fehérváron, az ALBACOMP ellen sem tudott győzni Nikola Lazics együttese.

Minden jól indult. Kálmánék az első negyed végéig őrizték hamar megszerzett 4-5 pontos előnyüket. Nyoma sem volt a hétvégi gyenge játéknak. A második negyedben viszont feljavult az Albacomp, kihasználta fölényét a palánk alatt. A félidő zárásaként Hanga hármasa bénítóan hatott a Falcora. Ráadásul ezzel a találattal vette át a vezetést a fehérvári gárda. Innentől Gosa és Gilbert kosarai jelentettek csak vigaszt a Falco tábor számára, hiszen a jól bevált taktikával a Dzunics-csapat rendre hármasokat szórt a sárga-feketék gyűrűjébe. Minderre nem volt ellenszetre Gosaéknak. Nagy csatában, de megérdemelten nyertek a hazaiak. A végeredmény Albacomp - FALCO-SZOVA KC Szombathely 92-80. Folytatás szombaton a Körmend ellen a Aréna Savariában.