MNB

Hírek

SZKKA vereség az MTK vendégeként

2019. november 11., 14:30

A kézilabdás lányoknak azonban nem sikerült a bravúr. Az SZKKA szintén az MTK-nál vizitált - a fővárosiak 8 góllal bizonyultak jobbnak a szombathelyieknél.

5 perc elteltével ugyan még az SZKKA vezetett az MTK vendégeként, azonban gyorsan magukra találtak a fővárosiak, és a 10. percben 6:2-re vezettek. Hiába próbált zárkózni a Szombathely, makacsul tartotta 4 gólos előnyét a fővárosi kék-fehér alakulat. Sőt a félidő derekán már 6 volt a két csapat között, amit az SZKKA 4-re csökkentett a hajrában, 16:12-nél szusszantak a felek.

A 2. félidőnek mindössze az első percei voltak izgalmasak, hiszen ekkor 2-re zárkózott az SZKKA. Innentől azonban egyre több hibát vétettek Joveticék, így 7 gólosra hízott a hazai előny. Ettől kezdve nem volt visszaút Marosán György lányainak. A végeredmény: MTK Budapest - SZKKA 35:27.