Tisztes helytállással bajnoki ezüstérmes a Kútház Haladás VSE Futsal csapata

2019. június 14., 14:31

A Haladás futsalosai ugyan elveszítették a döntő ütközetet Berettyóújfaluban, egész éves teljesítményük alapján bajnoki ezüstérmük mégis szépen csillog.

Megfogyva bár, de törve nem - ennek szellemében utazott Berettyóújfaluba a Haladás futsalcsapata, hogy pontot tegyenek egy hosszú, küzdelmes párharc végére. A várakozásoknak megfelelően a hazaiak domináltak, és Da Silva Gomes révén a 10. percben meg is kezdték a gólgyártást. Erre ugyan még Samuel Sanchez találatával válaszolni tudott a Hali, de aztán ezzel ki is fogyott a lőporos hordó. Gál góljával 2:1-gyel zárult az első félidő. Szünet után beindult a Berettyó-henger: Da Silva Gomes, Loch Sergio és Szabó Péter is betalált, így a vége 5:1 lett. A Haladás futsal szakosztálya így szerezte meg a 2018-19-es bajnoki szezon ezüstérmét, amely sporttöténelmi sikert jelent Szombathelynek.