A kórház vezetői és dolgozói is értetlenül állnak a tragédia előtt. Az asszony terhessége 25. hetében arra panaszkodott, hogy folyik a magzatvize. A megyei kórház szülészetén öt napig kezelték a kismamát, amikor észrevették, hogy a baba meghalt, ezért megindították a szülést. A nő halott magzatot hozott világra és két óra múlva ő is elhunyt.
Dr. Kneffel Pált, a Vas megyei Markusovszky Kórház szülészeti osztályának vezetőfőorvosát megrázta a döbbentes halálhír, egyelőre várja a vizsgálat eredményét.
A Vas megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya foglalkozás körében elkövetett, halált okozó, gondatlan veszélyeztetés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az ügyben ismeretlen tettes ellen.
A család feljelentést tett, a kórháznak jeleznie kell, ha gyógykezelés közben történik haláleset. Információink szerint a család barátai Budapestről helikopterrel hozattak ellenszert a mérgezésre, de a segítség már későn érkezett. A házaspárnak négy kiskorú gyermeke van. A legkisebb másfél, míg a legnagyobb tízéves. A halál okát az igazságügyi orvosszakértő vizsgálja.






























