Az MDF vezető testülete Gróf Istvánt választotta a párt megyei elnökének, s megerősítette alelnöki tisztségében Nagy Imre Győzőt, másik alelnöknek pedig Böröcz Miklóst választotta.
A sajtótájékoztatón a személyi kérdéseken kívül természetesen szó esett a párt következő választási stratégiájáról is, az elnök elmondta: az MDF Vas megye valamennyi körzetében önálló jelöltet indít a parlamenti választásokon, úgy érzik szükség van a politikai sokszínűségre a jobboldalon is.
Arra a kérdésre, hogy mekkora veszteség a párt egyik emblematikus személyének, Németh Zsoltnak a távozása, elhangzott: mindenki nagyon sajnálja, hogy a politikus nem kívánt tovább politizálni az MDF-ben.
Böröcz Miklós hozzátette: az ember életében előfordul, hogy nem hoz jó döntést, én úgy gondolom, Németh Zsolt ebben a kérdésben nem a jó megoldást választotta.






























