Soós József 2002-es kampányában hármas célt jelölt meg a városrésszel kapcsolatban. A fórumon ezek megvalósításáról esett szó. Jelenleg is prioritásként kezeli a város vezetése a terület fejlesztését. Ennek érdekében a közeljövőben ebben a térségben két részt is belterületté nyilvánítanak, megteremtve ezzel a további építkezések lehetőségét.
A másik kiemelt cél az utak állapotának javítása. Erről a képviselő kifejtette: ha a kormány betarja ígéretét, és minden, a város által útkarbantartásra fordított forinthoz még egyet hozzátesz, akkor 2006 végéig az új területeken kívül az összes utcát fel tudják újítani.
A harmadik nagy feladat a Zanati Közösségi Ház átépítése, amelyre pályázati úton kívánnak pénzt szerezni. Eredmény még nincs, az azonban bíztató, hogy a képviselőtestület megszavazta: a város az önrészt előteremti a munkákhoz.






























