Hírek

Egypontos vereséggel zárt a Savaria BC

2005. február 21., 11:24
Egypontos vereséget szenvedett a Savaria BC az alapszakasz utolsó mérkőzésén. A szombathelyiek hazai pályán a TFSE együttesét fogadták. A viadalon keményen küzdöttek a lányok, ezt a 38:39-es végeredmény is mutatja. A fordulót a kapkodás és a figyelmetlen játék jellemezte mindkét gárda részéről. Ezzel a vereséggel az alapszakaszt az utolsó előtti helyen zárta a Savaria BC.

A szombathelyiek már idegenben is szoros mérkőzést játszottak a fővárosiakkal, így a hazaiak a találkozó előtt joggal bíztak a győzelemben. A kezdés után azonban percekig senki nem szerzett találatot, az első negyed 6:8 arányú TFSE-vezetéssel zárult.

Kapkodás és labdaeladás jellemezte a mérkőzést: egyik csapat sem teljesített maximálisan. Szalai János, a Savaria BC vezetőedzője cserékkel próbálkozott, de nem járt sikerrel. A tréner szerint értékelhetetlen a teljesítmény, mivel nagyon rapszodikusan játszott a gárda. 

Ezzel a vereséggel az alapszakaszt az utolsó előtti helyen zárta a Savaria BC. A folytatás a rájátszásban lesz.

Illúzió mesterei