Azon a bizonyos viadalon, amelyen az eset történt, egy Kálmán-betörés után, - amikor többen is szabálytalanul próbálták szerelni a szombathelyi játékmestert -, incidens alakult ki Bodnár játékvezető és Kálmán László csapatkapitány között. A sípmester - a szurkolók és a szakmai stáb nagy meglepetésére - kiállította a játékost. A mérkőzés végén a játékvezető azt írta a jegyzőkönyvbe, hogy a szombathelyi sportoló kinézte őt magának, majd nekirohant és meglökte.
Dr. Popgyákunik Péter ügyvéd, a Falco-Swietelsky KC Szombathely jogi képviselője elmondta: - A fegyelmi bizottság felfüggesztette Kálmán eljárását, ugyanis Bodnár jelentése és az általunk vitt tévéfelvétel szöges ellentétben áll egymással.
A televíziós felvétel alapján azonban Bodnárnak nehéz lesz bebizonyítani igazát, így remélhetőleg Kálmánt felmentik. Az ügy felteheően a jövő héten lezárul. Ez azonban a találkozó végeredményét már nem változtathatja meg, pedig egy hazai Falco-győzelem után valószínűleg sokkal nagyobb harc alakulhatott volna ki a továbbjutásért a két együttes között.






























