Hírek

UPC telefon Szombathelyen

2005. június 13., 15:08
A UPC a kábeltelevíziós és az internet-szolgáltatások után Szombathelyen is megindítja a vezetékes telefonszolgáltatást. A rendszer a kábeltelevíziós hálózaton keresztül használható, hagyományos készülékkel, bármilyen irányban. A szolgáltatás előnyeiről és a jövőbeli fejlesztésekről is szó esett a cég mai sajtótájékoztatóján

Budapesten tavaly ősszel indította el a UPC telefonos szolgáltatását, és a siker meggyőzte a cég vezetőit ennek folytatásáról. Nyáron a vasi megyeszékhelyen kívül a régió más nagyvárosaiban, többek között Sopronban, Pécsen is lehet majd kábelhálózaton telefonálni.

Szigeti Rudolf, regionális igazgató elmondta: miután a hálózat adott volt, ezért döntöttünk így és a technológia is most ért abba a fázisba, hogy üzembiztos lett a telefonszolgáltatás. 

A régi telefonszám megtartásával, legfeljebb 2500 forintos előfizetési díj mellett, amely bizonyos esetekben még csökkenhet is, kapcsolási díj nélkül, kedvező percdíjakkal és a hálózaton belüli ingyenes helyi és belföldi hívással kínálja a szolgáltatást a cég. Így akár harminc százalék is megtakarítható a telefonszámlából. Bővebb felvilágosítást és további információkat a cég szombathelyi ügyfélszolgáltati irodájának pénteki nyílt napján kaphat az érdeklődő lakosság.

 

Gubás Gabi Agora Szombathely