Egész évben egyenletes, jó teljesítményt nyújtott Kálmán, az ő játéka nagyban hozzájárult a hetedik hely megszerzéséhez. Az új sportcsarnok, a minőségi légiósok érkezésének reménye is hozzájárult a felkínált szerződés elfogadásához.
Kálmán László a FALCO KC csapatkapitánya elmondta, komoly sanszot lát arra, hogy egy ütőképes csapatuk legyen, ha nem is neki kell 30 pontot dobnia mérkőzésenként, de jelentős szerepe lesz. Reméli lesznek olyan játékosok, akik le tudják venni a terhet róla.
A felkészülés előtt még egy rövidebb pihenő következik a Velencei tó partján, ahol kedvenc hobbyjával, a horgászattal tölti az idejét. Ezzel számára véget ér a nyári szünet, mivel az új szövetségi kapitány, Meszlényi Róbert számít rá a válogatottban, ahol elkezdődika felkészülés az EB pótselejtezőre.





























