- A tegnapi értekezleten elsősorban a lelki felkészülésre adtam a fő hangsúlyt. Arra kértem a játékosokat, hogy ne féljenek, mert nincs okuk rá. Jó csapatunk van, amely képes lehet győzni, de az eddigi eredmények alapján egy döntetlennel sem szomorkodhatnánk. A hazaiak edzője, Lengyel Ferenc nagyon jó edző, győzelemre éhes együttest hozott össze. A Paks erős ellenfeleket győzött le remek játékával, nehéz dolgunk lesz. Ennek ellenére bízom benne, hogy legalább egy pontot szerzünk - összegzett az egykori kiváló játékos, Vörös Csaba.
Artner Tamás vezetőedző elmondta, hogy melyik az a tizenegy játékos, aki kezdőként lép pályára Pakson: 
A kapus ezúttal is Rózsa Dániel lesz, a védelemben Tebeli, Subicz, Guzmics és Baráth kap helyet, a középpályán Babati, Rajos, Nagy Gábor és Beke fogja rohamozni a hazaiak kapuját, a gólfelelős Imre és Mihalecz lesz.
A kispadról minden bizonnyal játéklehetőséget kap Schimmer Szabolcs, de Balassa Péter és Borsi Gergő játéka sem lenne meglepetés.
Manganelli Attila sérülés miatt kihagyja a találkozót.





























