Hírek

Száz fölött dobott a Falco

2006. február 14., 20:00
A bajnokság keddi fordulóján a Szolnoki Olaj KK gárdáját fogadta a Falco KC Szombathely a Sugár úti sportcsarnokban. A sárga-feketék egyetlen másodpercre sem engedték előnyhöz jutni a vendégeket, remek játékkal, kemény, agresszív védekezéssel 107:90 arányban búcsúztak győztesként.

A Falco kemény, agresszív védekezéssel játszott, nem engedte pontszerző pozícióba a Szolnoki Olaj együttesét. Az első két negyed után már 19 pontos különbséggel kezdte a második játékrészt a szombathelyi csapat, előnyüket végig tartották, nem engedték a vendégeket egyenlíteni. Váradi Attila, a Falco KC Szombathely vezetőedzője elmondta: - Elégedett vagyok, kezd összeállni a játék. Annak ellenére, hogy apróbb hibák még mindig akadnak, jó teljesítménynek tartom a mai produkciót.

Kálmán László ma is a szokásos módon segítette teamjét: 30 pontot dobott, 13 gólpasszt adott. Calvelis 20, Borszéki 15, Váradi 10, Glavanich 13, Pankár 5 találatot szerzett.

A közönség felállva ünnepelte együttesét.

 

Gubás Gabi Agora Szombathely