A programsorozat célja, hogy a polgári párt két országgyűlési képviselőjelöltje, dr. Hende Csaba és dr. Puskás Tivadar első kézből értesüljön a megye, a város gondjairól, hiszen megválasztásuk esetén csak így ily módon találhatják meg a megoldást a Parlamentben.
A mai fórumon a gazdaságfejlesztésről cseréltek eszmét a résztvevők: a politikusok, a helyi cégek, munkáltató szervezetek képviselői.
Kovács Péter, a Vas Megyei Munkaügyi Központ megbízott igazgatója elmondta, hogy a rendszerváltáskor Szombathelyen meghatározó bevételt jelentett az ipar, hiszen az ország egyik jelentős ipari szektora ez a régió. A német ipar hanyatlása miatt azonban négy éve recesszió tapasztalható a helyi könnyű-, és textil ágazatban. A fórum résztvevői közösen beszélték meg a problémákat.





























