Hírek

Kislány lett a győztes

2006. április 24., 14:59
Idén a vasvári Csónakázó-tó adott otthont az Ágoston László Emlékversenynek. A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége rendezésében a megye legjobb ifjú horgászai adtak számot elméleti és gyakorlati tudásukról gyermek és ifjúsági kategóriában. A hétvégi döntőre előzetes selejtezők után lehetett bejutni.

Puskás Norbert, a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetségének információs és ifjúsági felelőse elmondta: - A versenyzők az elméleti témákban nagyon jó szerepeltek, a horgászati renddel kapcsolatos kérdéseket kaptak.

A nap második felében a versenyzők halfogásban és célbadobásban mérték össze erejüket. Nem volt egyszerű dolguk, mert a halak többnyire elkerülték a felkínált csalikat.

A kategóriák első tíz helyezést elért versenyzői értékes díjazásban részesültek. A korcsoportok győztesei képviselik Vas megyét az Országos Ifjúsági Vetélkedőn, amelyet augusztus rendeznek meg a Velencei tavon.

Gubás Gabi Agora Szombathely