Hírek

Kelet-Nyugat kosárgála az arénában

2006. november 27., 12:52
Az Aréna Savariában rendezik meg az idei All-Star Kosárlabda Gálát. Az évek óta nagy népszerűségnek örvendő rendezvényre hosszú idő után először kerül sor vidéki városban. A december 16-i rendezvényre már kaphatók a belépőjegyek. A szurkolók kedvenceikre december 10-ig szavazhatnak. A gála főszervezője a múlt heti vasi rangadón hívta meg mindkét tábor szurkolóit az évzáróra.

1991 áprilisában mérte össze először tudását a magyar kosárlabda bajnokságban játszó kosarasokból összeállított keleti és nyugati válogatott. Az azóta eltelt időben a keletiek 8-szor, míg a nyugat csapata mindössze 4-szer diadalmaskodott a nem kis presztízsértékkel bíró évzáró gálán. Az idei esemény házigazdája Szombathely lesz, a belépőjegyeket már most meg lehet vásárolni 1500 és 4000 forint közötti áron.

A szurkolók a kezdő ötösökre interneten, a www.kosarlabdagala.hu oldalon szavazhatnak december 10-ig. A két vasi gárda legjobbjai rendszeres szereplői a gálának, valószínűleg idén sem lesz ez másként. Eddig több, mint 30 000 szavazat érkezett a két válogatottra. Keleten 92 játékos közel 9500 szavazatot, míg nyugaton 101 játékos, több mint 22 500 szavazatot kapott eddig.

Gubás Gabi Agora Szombathely