Hírek

Szezonzáró jégkarnevál

2007. február 26., 13:55
Vasárnap bezárt a jégpálya, legalábbis hivatalosan. Ám ha hideg marad az idő, még pár napig lehet korcsolyázni - mondta a városgazdálkodási Kft vezetője. A műjégpálya a hagyományos, nagy sikerű jégkarnevállal zárta kapuit.

A jégkarneválra jelmezben érkezőknek nem kellett belépőt váltania. A jeges szezon zárónapján nem a bevétel, hanem a jó hangulat volt a szervezők fő szempontja. A színes vasárnapon együtt korcsolyázott például Hófehérke és a hét törpe, az oroszlán, a bohóc, és a viking.

A szervezők a jégkarnevál résztvevőinek változatos programot kínáltak. Nagy sikert arattak a különböző egyéni és családi vetélkedők. Volt fékező verseny, szinkron táncbemutató, fürdőruhás felvonulás, fakutyázás.

Varga Jenő - szervező
"Ez a 20., jubileumi jégkarnevál, és olyan 2-2,5 ezer ember lehet itt. Egytől este nyolcig, aki kijött biztosan óriási felvonuláson vehetett részt."

A karnevál tűzijátékkal és jégdiszkóval, jóval a hivatalos záróra után ért véget.


 

Gubás Gabi Agora Szombathely