A járatok az Ady téri buszpályaudvaron várták meg a kétórás sztrájkot. Az utasok tudták, hogy a munkabeszüntetések miatt később indulnak a buszok. Valószínűleg emiatt is, a szokásosnál kevesebben voltak reggel az autóbuszpályaudvaron.
Reggel 6-tól 8-ig nem közlekedtek a helyközi járatok. A helyijáratok közül viszont több is járt. Annak megfelelően, ahogy azt a volán és a szakszervezet a pénteki megállapodásában rögzítette.
A vasútállomáson reggel csak néhány dolgozót lehetett látni. A váróterem is kiürült, a pénztárak is zárva voltak. Reggel 6 órakor minden szerelvény leállt. Egészen délig nem volt vonatközlekedés, hiszen a vasutasok többsége csatlakozott a kezdeményezéshez. Várhatóan az esti órákra áll helyre a rend a vonatközlekedésben.





























