Tízéves fennállását ünnepli a Lorigo Tánc
csoport Egyesület. Az évfordulót látványos táncversennyel köszöntik a házigazdák. A szombaton 10 órakor kezdődő versenyen standard és latin számokat láthat a közönség a Művelődési és Sportházban, a programot a boogie-woogie bajnokság számai teszik színessé. A döntőkre 19 órakor kerül sor.Szombaton fél háromtól a megyei könyvtárban Meditatív koncerten mélyülhetnek el a hallgatók a mantrikus dalok hangzásvilágában. Keleti és nyugati hangszerek kísérik Sri Chinmoy mester meditatív kompozícióit, melyeket Arthada & Friends bécsi együttes szólaltat meg.
Szombaton
este hét órától a keményebb zenék rajongóit várja a Savaria Ifjúsági Centrum. A Symphonies Of Revolution fesztiválon szombathelyi, budapesti és zalaegerszegi együttesek is fellépnek. Ami közös bennük, az a metál.Este nyolckor kezdődik a Savaria moziban az MR2-Petőfi rádió turnéja. Az est folyamán fellép a Kiscsillag, a Pannonia All Stars Ska Orchestra, és a szervezők ígérnek egy meglepetés zenekart is.
A gyerekek is találhatnak kedvükre való programot a hétvégén. Vasárnap délelőtt az MMIK-ban a Mesebolt Bábszínház produkcióját, az Aladdint tekinthetik meg.
Jó szórakozást és kellemes pihenést a hosszú hétvégére!





























