Hírek

Viktória: Küzdelem a bajnoki címért

2009. június 12., 15:51
Két fordulóval a női labdarúgó-bajnokság befejezése előtt 4 ponttal vezeti a tabellát a Viktória csapata az MTK előtt. Holnap a bajnok Femina lesz a szombathelyi lányok ellenfele, aki az idén a kiesés ellen harcol, ennek ellenére nem lesz könnyű feladat Markó Edina tanítványainak a bajnoki címet jelentő 3 pont begyűjtése.

 

Pattogós, gyors ritmusú edzést vezényelt ma délután Markó Edina, és a lányok láthatólag jó hangulatban végezték a gyakorlatokat. Holnap az idén  gyengébben szereplő bajnok Femina ellen lépnek majd pályára a szombathelyi lányok. A vendégeket múlt heti MTK elleni vereségükkel a kiesés réme fenyegeti, ezért bizonyára mindent megtesznek a 3 pont megszerzéséért.

A szombathelyi lányokat eddig nem nagyon kényeztették el a drukkerek a buzdításukkal. Erre pedig holnap nagy szükség lesz, hogy hazai pályán ünnepelhessék az újabb bajnoki aranyat.

Tóth Enikő makacs sérülése miatt orvosi tanácsra ebben a szezonban már nem léphet pályára. A többiek viszont egészségesek, így holnap minden adott ahhoz, hogy akár egy fordulóval a befejezés előtt már szombaton bajnokot avathassanak a Király Sportcentrumban.


 

Gubás Gabi Agora Szombathely