Hírek

Czeglédy Csaba: Reagálás a Fidesz mai sajtótájékoztatójára, avagy egy hazugság margójára

2009. október 14., 18:46
"A hazugság attól még hazugság, ha sokszor is ismételgeti Szakály Gábor fideszes képviselő. Egy év eleji sajtótájékoztatón már részletesen bemutattam, okiratokkal alátámasztottam, hogy nem igaz az az állítás, miszerint a bérlakások felújítására szánt összegből került volna felújításra az az egyébként értékként megőrzendő épület, amelyet Jordán Tamás és családja bérel városunktól.

A felújítás alapköltsége a városi vagyonhasznosító üzleti tervében eredetileg is szerepelt, a felmerülő többletköltségekre pedig ténylegesen átcsoportosítás történt, azonban véletlenül sem a bérlakások felújítására szánt keretből.

Elkeserítőnek tartom, hogy a színházba egyáltalán nem, vagy csak ingyenjeggyel járó fideszes képviselők szájukra veszik, és folyamatosan hazugságokat terjesztenek a közös ügyünknek számító városi színházról, illetve annak közmegbecsülésnek örvendő vezetőjéről."


dr. Czeglédy Csaba
alpolgármester

Gubás Gabi Agora Szombathely