
Tavaly májusban készültek ezek a felvételek az adóhivatal ügyfélszolgálatán. Márciusban kezdődött az átalakítás. Nemrég végeztek a munkálatokkal, ilyen lett az I. emeletei ügyfélszolgálati tér. Akadálymentesített lett az épületnek ez a része, így a mozgáskorlátozott és korlátozott látásképességű ügyfelek számára sem jelent problémát az ügyintézés. 16 munkaállomást alakítottak ki.
Király Miklós - igazgató, NAV Vas Megyei Adóigazgatósága
“A feladataink, tevékenységünk kibővült. Egyrészt kinőttük ezt az ügyfélszolgálatot, mert bővíteni kellett , két helyen láttuk el az ügyfélszolgálatot.
Az I. emeleti és földszinti főbejárati helyiségcsoport is megújult, ahogy a lift is. Kicserélték a nyílászárókat, korszerűsítették a fűtési rendszert, klimatizálták a helyiségeket és gyermeksarkot is kialakítottak. 200 millió forintba került a fejlesztés. Az átadón elhangzott: tavaly több mint 55 ezer ügyfél fordult meg a szombathelyi ügyfélszolgálaton. Az átlagos várakozási idő 4 perc volt, az ügyintézés pedig átlagosan közel 7 percet vett igénybe.





























