
Még áll a karácsonyfa az Aranyhíd Nevelési Oktatási és Integrációs Központban, sőt, rengeteg ajándék került a fa alá: csocsóasztal (KÉP: 17:08), plüssállatkák, labdák és tornaszőnyegek (KÉP: 18:01) is. Az adományt szerdán vehették át a gyerekek és a pedagógusok.
Tóthné Sipos Judit – megbízott igazgató, Aranyhíd Nevelési Oktatási és Integrációs Központ
„Különböző érzékszervi fogyatékosságoknak megfelelő játékok, aztán, hogy a másik végletet is mondjam, a gyümölcs, ami nekünk nagyon fontos, és kapunk az intézményben rendszeresen gyümölcsöt, ingyen az iskolák kapnak, de azért nem banánt és nem mandarint, és nem narancsot.”
A finomságok mellett mozgáskoordinációt fejlesztő és logikai játékok is kerültek a fa alá a cégcsoport szombathelyi munkatársainak jóvoltából.
Dávid Dániel – munkatárs, Lyoness
„Tavaly év végén, a szokásos bulinkon jött az ötlet, hogy ne egymást ajándékozzuk meg, hanem segítsünk másoknak, abból indultunk ki, és kiválasztottuk ezt az iskolát, én úgy gondolom, hogy nagyon jó helyre kerülnek az ajándékok.”
A most átadott adományok közel egymillió forintot érnek. Ez volt az első, de nem az utolsó ilyen akció, ugyanis a tervek szerint rendszeres lesz az együttműködés: a cég a jövőben is igyekszik segíteni a rászorulóknak.





























