
A szombathelyi önkormányzat pár hónapja 13 millió forintból hozott létre a Csónakázó-tó partján egy fitnesz-parkot, ahol tucatnyinál is több gép várja a sportolni, felüdülni vágyókat. A megyeszékhelyen élők hamar megkedvelték a létesítményt, amit sokan naponta látogatnak.
Fazekas Árpád
“Tulajdonképpen mindent kipróbáltam és fantasztikus. Úgy érzem nagyon jó helyre van szánva az az összeg, amit ideszántak. Nagyon hasznos, hihetetlen hasznos családostól kijönni. Én nagyon jól érzem magam.”
A Szombathelyi Erdészeti Zrt tavaly 24 milliót költött a Parkerdő felújítására. A cég megbízásából rendbe tették a sportpályákat is, melyek közül jelenleg a kosár- és a focipálya a legnépszerűbb.
Soós Alexandra
“Nagyon jó a levegő. Az unokatestvéreimmel, a szüleimmel járok ide ki. Körülbelül hetente, két hetente szoktunk járni”
A nyár közeledtével sokan pihennek, sportolnak a szabadban. A városi beruházásoknak köszönhetően ezt ma már egyre több helyen tehetik a szombathelyiek.





























