Hírek

Erős mezőny jött össze a Horváth Zoltán Kosárlabda Emléktornára

2014. szeptember 19., 15:17

A háromnapos viadalon a házigazda Falco mellett a Szolnoki Olaj, a Paks és a szlovák Komárom csapatai lépnek pályára.

Erős mezőny jött össze a Horváth Zoltán Kosárlabda Emléktornára

A felkészülés egyik legfontosabb állomásához érkezett a Falco-Trend Optika KC kosárlabda együttese. A szombathelyiek hazai környezetben mutathatják meg azt, hogy hol is tartanak a csapatépítésben. A hétvégi emléktornán Kálmán László legénysége erős gárdák ellen meccselhet.

Kálmán László vezetőedző, Falco-Trend Optika KC
“Az eredmény is nagyon fontos, mert a Zoli emlékének adózva szeretnénk méltóképpen játszani és megtisztelni őt. De természetesen erős csapatokkal játszunk. Vannak kisebb sérüléseink. A lépcsőről lépcsőre jutás is engem már, de fontos az eredmény, mert hazai pályán játszunk.”

A Falco csapatából az oberwarti tornán hiányzott Váradi Benedek. Most úgy néz ki, hogy vállalni tudja a játékot, viszont a betegeskedő Perl Zoltán nem biztos, hogy pályára tud lépni az erőfelmérőn.

Váradi Benedek kosárlabdázó, Falco-Trend Optika KC
“Hétfő óta 100 százalékosan edzek. Szerencsére minden rendben van, tünetmentes a lábam. Járok kezelésekre masszőrhöz, illetve különböző kenőcsöket használok rá, ami segíti a gyógyulását.

A Horváth Zoltán Emléktornán a vendéglátó Falco pénteken a Paksi Atomerőmű, szombaton a Komárom, míg vasárnap a Szolnoki Olaj gárdája ellen lép pályára. A viadalt az Aréna Savariában rendezik.