
Vasárnap délelőtt alig lézengtek páran Kőszeg Fő terén. A három fokos hidegben a hőérzetet tovább rontotta az erős szél. Aki mégis kimerészkedett, az sapkát, sálat, télikabátot öltött.
Hámori Józsefné
...
A hegyen leesett az első hó, messziről látni lehetett a fehér foltokat. Az utakon elolvadt, a szántóföldön és a füves területeken azonban megmaradt a téli csapadék.
Ficsor András
...
Hétfőre virradóra Szombathely környékén 2 cm hó esett. A közútkezelő gépei már éjszaka elindultak, sóval, érdesítőanyaggal szórták fel az utakat. A havazás nem érte őket váratlanul, már hetek óta folyik a gépek műszaki felkészítése, a raktárakban pedig 4700 tonna sót halmoztak fel.
Józsa Miklós - üzemeltetésfenntartási osztályvezető, Magyar Közút
...
A SZOVA gépei elsőként a Csaba utcai felüljárót sózták, majd a veszélyesebb emelkedők és kanyarok síkosságmentesítését is elvégezték.
Németh Szabolcs - köztisztasági csoportvezető, SZOVA Zrt.
...
Éjszaka erős fagy várható, reggelre csúszóssá válhatnak az utak, ezért körültekintően ajánlott közlekedni. A havazást felváltja az eső, helyenként jelentős mennyiségű csapadék hullhat a következő napokban.





























