
Szőnye József, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének megyei elnöke elmondta: a díj az elmúlt években óriási elismerést vívott ki magának.
A Weöres Sándor Színházban, telt ház előtt rendezték az idei, Vas megyei Prima Gálát. Irodalmi és zenei produkciók színesítették a rendezvényt. Köszöntőjében Szőnye József felidézte a díj alapítását, céljait.
Szőnye József, elnök - VOSZ Vas Megyei Szervezete
...
A gálán átadták a VOSZ megyei szervezet által odaítélt év megyei vállalkozója díjakat.
Hozbor Imréné, Az Év bANKÁRA
...
Köszöntötték azokat a vállalkozókat is, akik majd december 7-én vehetik át az Év vállakozója díjat, Budapesten. Ezt követően került sor a kategória díjak kiosztására. Tudomány kategóriában Retkes József kertészmérnök-egyetemi docens kapta a Prima -díjat. Sport kategóriában Király Gábort díjazták, aki helyett édesapja vette át az elismerést. Az oktatás és közművelődés kategória győztese Halmágyi Miklós, a Vas Népe főszerkesztője lett.
Halmágyi Miklós, főszerkesztő, Vas Népe
...
Különdíjat is kiosztottak, ezt Vágó Attila háziorvos kapta. A közönségszavazás nyertese idén Vigh Kálmán, történész-tanár lett.
Dr. Vigh Kálmán
...
A megyei Prima Gáláról készült hosszabb összeállításunkat hamarosan megnézhetik itt a Szombathelyi Televízióban.





























