
A szentgotthárdi Szivárvány duó egy éve alakult, de számos rendezvényen felléptek már és eredményesen szerepelnek versenyeken is.
Judit és Ági is nagymama, de a zenére mindketten sok időt fordítanak. Több kórusban énekelnek és alkalmi formációjuk is mindenhol nagy sikert arat.
Dömötörné Judit
"Nekem nagyon sokat jelent a zene, de azt hiszem, a duett-társamnak is, szinte a mindennapjainkba beletartozik."
A megyében működő idősklubokban élénk kulturális élet zajlik, ezt mutatta meg a150 fellépő.
Kulcsárné Lászlóné - intézményvezető, Pálos Károly Szolgálat
"A közösséghez való tartozás érzése, a hasznosság érzése, a magamból adás érzése, ezek abszolút emberi tulajdonságok, amik kor előrehaladtával nem múlnak el, csak azok a terek szűkülnek be, ahol ezt gyakorolni lehet."
A kortlanság és megújulás című rendezvény éppen a bemutatkozás lehetőségét, a tehetség megcsillogtatását biztosította az idősek számára. Ki saját maga által írt humoros jelenettel, sokan pedig énekekkel léptek színpadra.
Gyakran a közönség is együtt dalolt a fellépőkkel.
Szalai Sándor - Egyházasrádóc
"Összefogja és együtt tartja az idősebb korosztályt is, megmozgatja és kicsit visszaviszi a fiatalságába."
A Don Bosco Művelődési Ház fogadó terében kiállítás is nyílt a klubok, egyesületek tagjainak kézműves alkotásaiból.





























